Test Alım KIlavuzu

GENETC TRAİNER® TESTİ İÇİN ‘’DNA’’ NUMUNESİ ALIM TALİMATLARI

 

Genetik testin kalitesi numune alım prosedürüne bağlıdır, bu nedenle talimatları doğru bir şekilde izlemeniz gereklidir.

1) Online Genetic Trainer test talep formunu (https://www.genetictrainer.com.tr/test-talep-formu) eksiksiz olarak doldurun.

2) Steril bir eldiven takın, buccal swap’ı (pamuklu çubuk) arka ucundan yırtarak açın ve ambalajından çıkarın.

3) Pamuklu kısma elinizin değdirmeyin ve herhangi bir yüzeye temas ettirmeyin.

4) Buccal swap’ı sapından tutarak, pamuk ucu yanağın iç yüzeyine yaklaşık 60 saniye kadar hafifce bastırarak ve arada bir döndürerek sürün.

5) Buccal swap'ı sadece yanak içi mukozasına sürün. Dil, damak ve dişlere sürmeyin.

6) Buccal swap’ı herhangi bir yere değdirmeden ambalajının içerisine geri koyun ve ağzını herhangi bir şekilde kapatmayın. (Yapıştırmayın ve ya bantlamayın

7) Diğer buccal swap’ı diğer yanağı kullanarak aynı işlemi tekrarlayın (2-3-4-5-6'ıncı adımları tekrarlayın)

8) Her iki test ambalajının üzerine adınızı ve soyadınızı yazın.

9) Her iki numuneyi de kit zarfının içerisine koyun.

10). Numuneleri mümkün olan en kısa sürede kit zarfının üzerinde adresi bulunan ‘’Genetic Trainer biyoteknoloji A.Ş.’’ ye  gönderin.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

Genetic Trainer® Sistemi tescilli bir inovasyondur. Genetic Trainer®'ın hiçbir özel/resmi kurum veya federasyonlarla herhangi bir bağı, ilişkisi veya anlaşması yoktur. 

   Genetic Trainer® hiçbir kurum veya kuruluşa akredite olmaz ve akreditasyon vermez.! Genetic Trainer® eğitimi Türkiye'de ve tüm dünyada sadece Genetic Trainer®               veya yazılı izin verdiği kurumlar tarafından düzenlenebilir.! Genetic Trainer® / GT Academy® / GT. Studio® markaları Genetic Trainer Inc. U.S.A'nın                                                                                                                                    ''Türkiye ve tüm dünyada uluslararası tescilli markalarıdır.!''

  © COPYRIGHT 2021 GENETIC TRAINER INC. U.S.A