Genetic Trainer ®'insan hayatını uzatacak!!


195 ülkede gerçekleştirilen "Obezitenin Küresel Sağlık Yükü" başlıklı çalışma, 2015'te 4 milyon kişinin obeziteye bağlı nedenlerden yaşamını yitirdiğini ortaya koydu. .!!!

Çağın hastalığı olarak tanımlanan obezite vücutta aşırı yağ artımıyla (kilo alımı) ortaya çıkan, çevresel etkilerle tetiklenen genetik temelli kronik bir hastalıktır. Obezite, dünyada özellikle gelişmiş ülkelerin en önemli sağlık sorunlarından biridir. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre dünyada 1,9 milyar kişi fazla kilolu ve bunların 600 milyonu da obezdir.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2015 yılı Vücut Kitle İndeksi araştırmasına göre; ülkemizde her 100 kişiden 20'si, yani her 5 kişiden biri fazla kilolu, yani obezdir. Türkiye’de obezite 2008 yılında yapılan araştırmaya kıyasla %31,1 oranında artmış durumdadır. Obezite oranları erkeklerde %15,3, kadınlarda ise 24,5.

Genetic Passport®, yeni geliştirdiği 38 gen bölgesinin moloküler ''DNA'' analizine dayalı ''Obezite-Diyabet&Diyet'' gen paneli ile insan sağlığını tehdit eden birçok genetik temelli hastalık risklerini önceden tespit ederek riskleri ortadan kaldıracak bir önleyici tıp sistemi geliştirdi. Genetic Passport® testi ile insan doğduğu anda obeziteden Tip1 - Tip2 diyabete, kardiyovasküler sistem risklerinden, besin intoleranslarına, şeker metabolizmasından vitamin metabolizmaları na kadar kalıtımla geçen tüm riskler tespit edilebiliyor! Genetic Trainer®, bu bilimsel verileri kullanılarak genetik yapıya uygun egzersiz & beslenme, besin takviyesi ve diğer çevresel koşulların yeniden düzenlenmesi gibi basit ve doğal yöntemlerle riskleri minimuma indirilebiliyor ve hatta tamamen ortadan kaldırabiliyor!

Genetic Trainer® dünyanın ilk ve tek genetik antrenörlük sistemidir!

Genetic Trainer® sistemi Türk İlim Eseri olarak tescil edilmiş ve kanunlarla koruma altına alınmıştır!

www.genetictrainer.com

©Copyright 2018 Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş

Son Paylaşımlar
Arşiv
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

Genetic Trainer® Sistemi tescilli bir inovasyondur. Genetic Trainer®'ın hiçbir özel/resmi kurum veya federasyonlarla herhangi bir bağı, ilişkisi veya anlaşması yoktur. 

   Genetic Trainer® hiçbir kurum veya kuruluşa akredite olmaz ve akreditasyon vermez.! Genetic Trainer® eğitimi Türkiye'de ve tüm dünyada sadece Genetic Trainer                                           Academy tarafından düzenlenebilir.! Genetic Trainer® / GT Academy® / GT. Studio® markaları Genetic Trainer Inc. U.S.A'nın                                                                                                                                                 Türkiye ve tüm dünyada uluslararası tescilli markalarıdır.!

  © COPYRIGHT 2021 GENETIC TRAINER INC. U.S.A