Web sitesi kullanım koşulları

www.genetictrainer.com.tr  siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurabilirsiniz. ‘’Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş.” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları; www.genetictrainer.com.tr sitesinin tüm hakları Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş’ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, vb. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı Web site dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel ve sair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-kodları, html kodu ve diğer kodlar vs. tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, genetictrainer.com.tr ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. 

2. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. 

3. Sitede bulunan her türlü bilgi (yazılı ya da görsel); Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş’nin telif hakları olup izinsiz kullanılamaz.

4. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi; www.genetictrainer.com’un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul  eder. 

5. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair; www.genetictrainer.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.genetictrainer.com.tr hiçbir kontrolü olmadığı için, www.genetictrainer.com.tr  linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.genetictrainer.com.tr nin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.   

                                                                                                                                                                       

6. Kullanıcı Bilgileri Hakkında;  www.genetictrainer.com.tr  sitesinde; kullanıcıların dolduracakları üyelik, kayıt ve talep  formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.                                                                                 

 

7. Hak ve Sorumluluklar; www.genetictrainer.com.tr sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.genetictrainer.com.tr ve sahibi Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş. Site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir kayıt, satış veya bilgi hatasından dolayı www.genetictrainer.com.tr  sitesi ve sahibi Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş.’ye sorumluluk yüklenemez. 

www.genetictrainer.com.tr sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları sahibi olan Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş. Aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

Genetic Trainer® Sistemi tescilli bir inovasyondur. Genetic Trainer®'ın hiçbir özel veya resmi kurum veya federasyonlarla herhangi bir bağı, ilişkisi veya anlaşması yoktur. 

   Genetic Trainer® hiçbir kurum veya kuruluşa akredite olmaz ve akreditasyon vermez.! Genetic Trainer®eğitimi Türkiye'de ve tüm dünyada sadece Genetic Trainer®               veya yazılı izin verdiği kurumlar tarafından düzenlenebilir.! Genetic Trainer® / GT Academy® / GT. Studio® markaları Genetic Trainer Biotechnology Corp,'un                                                                                                               ''Türkiye ve tüm dünyada uluslararası tescilli markalarıdır.!''

  © COPYRIGHT 2019 GENETIC TRAINER CORP.