Kurucunun mesajı

Değerli antrenörler, sporcular ve hedeflerine bilimsel ve doğal yöntemlerle ulaşmak isteyen herkese;

Genetic Trainer® sistemi atletik başarıya doğal, sağlıklı ve bilimsel bir yoldan ulaşmayı amaçlayan ve kişisel sağlık risklerinin daha iyi anlaşılmasını isteyen her insana hitap etmektedir. Bu nedenle, Genetic Trainer®’ın her seviyeye ve her amaca yönelik olarak hazırlanmış genetik test panelleri, ve tescilli antrenman ve beslenme metadolojileri farklı fizyolojik koşullar açısından en uygun spor branşları, kategorileri, antrenman özellikleri ve beslenme hakkındaki değerli bilgileri içerecek şekilde tasarlanmış mükemmel birer seçimdir.

Genetic Trainer® sistemiyle doğru spor dalı seçiminizi yapabilir, atletik performansınızı maksimum seviyeye yükseltmek için antrenman ve beslenmenizi bilimsel olarak düzenlemenize yardımcı olacak genetik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. Genetic Trainer®' sisteminin amacı, genetik verileri açık cevaplara dönüştürmek ve böylece insanların genetik avantaj ve dezavantajlarına dayanarak daha bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olmaktır.

Genetic Trainer® atletik performansın bilimsel olarak modellenmesi ve kişiye özelleştirilmesi için geliştirdiği tescilli yöntemiyle ''Genetik Antrenör®'' kavramını dünyaya kazandırmış ve sporda yeni bir çağ başlatmıştır. Genetic Trainer® sistemi çok kısa bir sürede ülkemiz sınırlarını aşarak Avrupa önde olmak üzere 20’den fazla ülkede 30'dan fazla spor branşında uygulanan bir sistem haline gelmiştir. Bu listeye her geçen gün yeni ülkeler eklenmekte ve tarihte ilk defa bir Türk sistemi evrensel bir yöntem haline dönüşmektedir.

Orijinal Türk İlim Eseri olarak tescilli, Türkiye ve dünyada ''70'' yıl boyunca koruma altında olan milli Genetic Trainer® Sistemini seçtiğiniz için teşekkür eder, sağlık ve başarılarla dolu bir yaşam dilerim.

 

Saygılarımla,

Altan Öztepe

Kurucu / CEO

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

Genetic Trainer® Sistemi tescilli bir inovasyondur. Genetic Trainer®'ın hiçbir özel/resmi kurum veya federasyonlarla herhangi bir bağı, ilişkisi veya anlaşması yoktur. 

   Genetic Trainer® hiçbir kurum veya kuruluşa akredite olmaz ve akreditasyon vermez.! Genetic Trainer® eğitimi Türkiye'de ve tüm dünyada sadece Genetic Trainer®               veya yazılı izin verdiği kurumlar tarafından düzenlenebilir.! Genetic Trainer® / GT Academy® / GT. Studio® markaları Genetic Trainer Inc. U.S.A'nın                                                                                                                                    ''Türkiye ve tüm dünyada uluslararası tescilli markalarıdır.!''

  © COPYRIGHT 2021 GENETIC TRAINER INC. U.S.A