Kurucunun mesajı

Değerli antrenörler, sporcular ve hedeflerine bilimsel ve doğal yöntemlerle ulaşmak isteyen herkese;

Genetic Trainer® sistemi atletik başarıya doğal, sağlıklı ve bilimsel yollardan ulaşmayı amaçlayan ve kişisel sağlık risklerinin daha iyi anlaşılmasını isteyen her insana hitap etmektedir. Genetic Trainer®’ın her seviyeye ve her amaca yönelik olarak hazırlanmış genetik test panelleri ve tescilli genetik yapıya uygun ''Antrenman & Beslenme'' metodolojileri, farklı fizyolojik koşullar açısından en uygun spor branşları, kategorileri, antrenman özellikleri ve beslenme hakkındaki değerli bilgileri içerecek şekilde tasarlanmış mükemmel birer seçimdir.

Genetic Trainer® sistemiyle doğru spor branşı seçimi ve hatta branş içi kategori veya mevki seçiminizi yapabilir, atletik performansınızı maksimum seviyeye yükseltmek için antrenman ve beslenmenizi bilimsel olarak düzenlemenize yardımcı olacak genetik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. Genetic Trainer®' sisteminin amacı, genetik verileri açık cevaplara dönüştürmek ve böylece insanların genetik avantaj ve dezavantajlarına dayanarak daha bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olmaktır.

11034291_431820973643567_117251051279906

Genetic Trainer® atletik performansın bilimsel olarak modellenmesi ve kişiye özelleştirilmesi için geliştirdiği tescilli yöntemiyle ''Genetik Antrenör®'' kavramını dünyaya kazandırmış ve sporda yeni bir çağ başlatmıştır. Genetic Trainer® sistemi çok kısa bir sürede ülkemiz sınırlarını aşarak Avrupa ve Amerika önde olmak üzere 5 kıtada 27'den fazla ülkede 30'dan fazla spor branşında uygulanan evrensel bir yöntem haline gelmiştir. Bu listeye her geçen gün yeni ülkeler eklenmekte ve tarihte ilk defa bir Türk sistemi evrensel bir yöntem haline dönüşmektedir.

Orijinal Türk İlim Eseri olarak tescilli, Türkiye ve dünyada ''70'' yıl boyunca koruma altında olan milli Genetic Trainer® Sistemini seçtiğiniz için teşekkür eder, sağlık ve başarılarla dolu bir yaşam dilerim.

 

Saygılarımla,

Altan Öztepe

Kurucu / CEO