4 (1).jpg

''Güç, sürat ve dayanıklılık'' bunlar doğuştan gelen temel motorik özelliklerdir, antrenmanla kazanılmaz!

Doğru antrenman ve beslenme içinde olanı genetik limitleri dahilinde dışarıya çıkarır!

Altan Öztepe / Genetictrainer® Sistemi Kurucusu

5 (3).jpg

GT Studio Nedir?

Sportif başarının doğuştan mı geldiği, yoksa sonradan mı ortaya çıktığı yüzyıllrdır tartışma konusu olmuştur. Genetictrainer® Sistemi 21 yüzyılın en ileri bilim ve teknolojlerini kullanarak Genetik Antrenörlüğü geliştirmiş ve dünyada bu konudaki tartışmalara son vermiştir. Genetic Passport® DNA'' testine dayalı Genetic Trainer® metodolojisi ile artık maksimum performansa ulaşmak için devasa spor komplekslerine veya bir çok pahalı ve karmaşık ekipmana ihtiyacınız yok! Yağ yakmak için koşu bantlarında saatlerce koşarak diz ve bilek eklemlerinizin zedelenmesine, kas yapmak için maksimal ağırlıkların altında tendon ve bağlarınızı sakatlama riskine girmenize hiç gerek yok!

Genetictrainer Studio®

Optimum Fitness

Yağ yakmak veya kas yapmak, hedefiniz ne olursa olsun Genetic Passport® testiniz sonucunda kas, sinir, iskelet, kardiyovasküler ve bağışıklık sisteminizin DNA analizine dayalı Genetictrainer® metodolojisi ile genetik yapınıza en uygun antrenman ve beslenme yöntemlerini uygulayarak, optimum fitness hedeflerinize daha bilimsel, daha doğal ve daha sağlıklı olarak ulaşabileceğiniz tek yer size özel bir GT Studio'dur

9.jpg

Genetictrainer Studio®

1 (2).jpg

Maksimum Performans

insanlar üç farklı kas tipi ve üç farklı kardiyovasküler sistem kapasitesi ile yaratılırlar! Bunların kombinasyonu sonucunda sportif performans açısından dokuz farklı insan genotipi ortaya çıkar. GT Studio'lar da Genetictrainer® Sisteminin DNA analizine dayalı kendine özgün literatürü ve antrenman & beslenme metodolojisi ile tüm bu farklı genetik profile sahip kişilerin maksimum performansa ulaşabilmesi sağlanır. Kişinin genetik yapısına en uygun, en fonksiyonel, aynı zamanda hiç sıkılmadan uygulayabileceği ve gelişim safhalarına göre sürekli değişen antrenman ve beslenme yöntemleri ile vücudundan maksimum performansı elde etmesi artık bir ihtimal değil kaçınılmaz bir durumdur.

Genetictrainer Studio®

3 (2).jpg

Artık egzersiz kişiye özel

Dünyada ilk defa egzersiz ve beslenme gerçek anlamda kişiye özel uygulanıyor. GT. Studiolarda ilk önce size bir Genetic Passport® çıkarılması için DNA numuneniz alınır. DNA numunesi ağız içerisine 60 Sn. sürülen, ucunda pamuk sarılı steril bir plastik çubuk (buccal swap) ile elde edilir. Uygulama sırasında acı, sızı, kan veya herhangi bir yan etki görülmez. Genetik test bir kez yapılır çünkü genetik yapımız ömür boyu değişmez! Genetic Passport® laboratuvarlarında yapılan Moleküler DNA analizi sonucunda kas tipi, kardiyovasküler kapasite, sakatlık riskleri, obezite, diyabet, kalp krizi, besin intoleransları vb. Genetik özellikleriniz tespit edilerek, size en uygun antrenman ve beslenme programları bilimsel olarak düzenlenir.