9.jpg

GT. STUDIO AVANTAJLARI

İŞLETMECİ ANTRENÖRLER İÇİN AVANTAJLAR;

 

●Her bütçeye uygun düşük yatırım maliyeti.

(80mt2'lik bir daireden, + 1000 mt2’lik komplekse kadar dört farklı konsept, (S - M - L -  XL)

 

●Tek bir antrenör veya birkaç antrenör (farklı branşlar olabilir) bir araya gelerek ve uzmanlık alanlarını birleştirerek ortak bir GT. STUDIO açabilir. (Fitness + Plates - Fitness + Kick box vb.)

 

●Fitness antrenörleri, kuvvet kondisyon koçları, uzak doğu sporları antrenörleri, Pilates eğitmenleri, BESYO mezunları, milli sporcular GT. Studio açmak için müracaat edebilir. (Antrenör olmayan girişimciler bir Genetic Trainer bulundurmak zorundadır.)

 

●İşletmeci antrenörlere Genetic Trainer®, yardımcılarına Asistan Genetic Trainer® eğitimi ve sertifikası verilmesi.

 

●Her GT. STUDIO ve üyelerinin sigorta kapsamına alınması. (sigorta primleri Genetic Trainer® tarafından ödenir)

 

●İşletmeci antrenörler ve yardımcıları için Genetik Antrenörlük, fitness, spor ve sağlık alnındaki bilimsel gelişmeler ve işletmecilik konularında yılda en az 1 ücretsiz gelişim semineri düzenlenmesi.

 

●Genetik Antrenörlüğün mucidi ve genetik yapıya uygun spor branş seçimi, genetik yapıya uygun antrenman ve egzersiz konularında telif hakları sahibi Genetic Trainer®’ın, tüm dünyada tescilli ve koruma altında olan telif hakları ve ticari marka kullanımı.

 

●Genetic Trainer® Sisteminin 20 den fazla ülkede 30 dan fazla spor branşında uygulanıyor olmasının getirdiği avantajlar.

 

●Genetic Trainer® Sisteminin ''Orijinal Türk ilim Eseri'' olarak 70 yıl boyunca kanunlarla koruma altında olmasından dolayı eşsiz, rakipsiz ve kopyası mümkün olmayan bir inovasyon olması. (5846 sayılı telif hakları Kanununun 71 maddesine göre, telif haklarını ihlal ve tecavüzü suçunu işleyenler hakkında 350.000TL para ve 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.)

 

●Bölgesel koruma;

GT. Studio açma hakkı ve sayısı, şehir, nüfus, bölgenin kültür ve sosyo ekonomik yapısı ve verimlilik açısından belirlenir.

 

●Her GT. STUDIO'nun ekipman, sistem ve hizmet kalitesi yönünden belirlenen standartlara uygun olması için periyodik kontroller.

 

●GT. STUDIO'ların bölgesel ve ulusal çapta reklamlarından faydalanma.

●İşletmeci antrenörlere Genetic Trainer®, yardımcılarına Asistan Genetic Trainer® eğitimi ve sertifikasının ücretsiz verilmesi.

ÜYELER İÇİN AVANTAJLAR;

 

●Üyelerin ücretsiz ‘’DNA’’ analizinin yapılarak Genetic Passport®'unun düzenlenmesi.

 

●Maksimum performans hedeflerine daha hızlı ve sağlıklı ulaşmak için (kas yapmak, yağ yakmak, güç , sürat veya dayanıklılık), antrenman özelliklerinin (süre hacim, şiddet frekans, rejenerasyon vb.) kişinin kas, sinir, iskelet, kardiyovasküler ve bağışıklık sistemine göre düzenlenmesi.

 

●Daha doğal, daha sağlıklı ve performansa yönelik beslenme için genetik yapıya uygun kalori ve beslenme programlarının düzenlenmesi. (günlük protein, karbonhidrat ve yağ ihtiyacının bilimsel olarak kişinin genetik yapısına ve amacına göre belirlenmesi)

●Üye çocuklarının Genetic Tariner® ''Kids Club'' hizmetlerinden faydalanması. 

●Üyelere özel ücretsiz Genetic Trainer® uygulaması ile yıl boyu formda kalmak için stüdyoya gidemediğiniz zamanlarda (evde, ofiste, tatilde) genetik yapınıza uygun günlük değişen egzersiz ve beslenme programları ile spora kesintisiz devam edebilme imkanı.

 

●Üyelere özel ücretsiz Genetic Trainer® mobil uygulaması ile spor, sağlık ve diyetle ilgili bilgi, bilimsel makale ve Genetik Antenörlerin hazırladığı içerik ve tavsiyelere her an ulaşabilme.

 

●GT. STUDIO üyelerinin taşınma veya seyahat durumunda diğer şehirlerdeki GT. STUDIO’lar dan ücretsiz faydalanılması.