GENETİK KAPASİTENİZE ULAŞIN

''Genetic Trainer dünyanın ilk genetik yapıya uygun supplementlerini geliştirdi. 

Genetic Trainer supplement serisi 9 farklı insan genotipine (kas tipi, kardiyovasküler kapasite, eklem, doku sakatlık riskleri) ve spor branşlarının gerektirdiği fizyolojik özelliklere göre formüle edildi.''

RR&DD 

GENOTİPİ İÇİN

PRE-WORKOUT

''RR/DD PRE-WORKOUT''
RR/DD genotipinin genetik dezavantajlarını ortadan kaldırarak vücutlarından maksimum hipertrofi, güç ve sürat kazanımı destekler. RR/DD genotipinin bazı spor branşlarında yaşadığı dayanıklılık kabusunu ortadan kaldıran antrenman ve/veya müsabaka öncesi supplementidir.

Etkileri;

*RR/DD genotipinin dezavantajı olan, antrenman sırasında Laktik asit birikimini ve yorgunluğunu azaltır.
*RR/DD genotipinin en büyü dezavantajı olan yüksek efor sırasında vazokonstriksiyonu (damar daralması) geciktirerek kan basıncını konrol altında tutar ve böylece oksijen, glikojen vb. biyokimyasalların dokulara daha fazla ve daha uzun süre iletilmesini sağlar.
*RR/DD genotipinin hadikaplarından biri olan olan antrenman sırasında çok hızlı boşalan gkikojen ve creatin depolarının rejenerasyonunu sağlayarak katabolizmayı geçiktirir.
*RR/DD genotipinin en büyük dezavantajı olan dayanıklılık bariyerinin kırılarak antrenman verimini yükseltir!
*RR/DD genotipinin daynıklılık gerektiren spor dalları veya kategorilerinde antrenman öncesi ve/veya müsabaka sırasında gerekli dayanıklılılık özelliğini arttırmak için kullanılabilir.

pouch-headerc_edited_edited.png
pouch-headera_edited.png

RR&DD

GENOTİPİ İÇİN

ÖZEL PROTEİN