24 Nisan Cmt | Web Semineri

107' GENETIC TRAINER® EĞİTİMİ 24-25 NİSAN

Eğitmenler; Serkan Doğan, biyolog (Genetic Trainer eğitim Direktörü), Altan Öztepe (Genetic Trainer Sistemi Kurucusu)

Saat & Yer

24 Nis 09:00 – 25 Nis 17:00
Web Semineri

Bu Etkinlik Hakkında

GENETIC TRAINER® EĞİTİMİNE KATILIM ŞARTLARI:

●BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) öğrencileri.

●1.Kademe antrenörler.

●Tüm özel veya resmi eğitim kurumlarından antrenörlük, kondisyonerlik vb. Sertifika sahipleri.

●Milli sporcular.

●Eğitim süresi, 2 tam gündür (09:30-17:00)

●Eğitim ücreti 2.990TL.

●Her katılımcının Genetic Passport® Gold testi ücretsiz yapılır (1.490TL değerinde)

●Sağlık veya iş problemleri dolayısı ile katılamayanların hakkı saklıdır, daha sonra istedikleri herhangi bir eğitime katılabilirler.

●Genetic Trainer® serifikasına sahip olmadığı halde Genetic Trainer® ünvanını kullanan kişiler hakkında yasal işlem uygulanır.

*Genetic Trainer®, uluslararası marka birliği tarafından uluslararası marka statüsüne alınmıştır.

*Genetic Trainer® markası tüm dünyada kanunlarla koruma altındadır.

●Genetic Trainer® Sistemi, ''Orijinal Türk İlim Eseri'' olarak tescil edilmiş ve 70 yıl boyunca yasal koruma altına alınmıştır!

(Belge No: IEE/2714)

●Genetic Trainer® olmadığı halde, Genetic Trainer® literatürüne ait herhangi bir eğitim veya bilgi dokümanı, içerik , belge veya görselin izinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması, paylaşımı ve tamamı veya bir kısmı üzerinde değişiklik yapılması 5846 sayılı kanuna göre suç teşkil etmektedir.

●Telif hakları sahibi olarak Geneti Ttrainer® eğitimleri sadece ''GeneticTrainer Biyoteknoloji A.Ş.'' tarafından veya izin verdiği Master ve Senior kademesinde bulunan Genetic Trainer'lar tarafından düzenlenebilir.

Bu Etkinliği Paylaş

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

Genetic Trainer® Sistemi tescilli bir inovasyondur. Genetic Trainer®'ın hiçbir özel/resmi kurum veya federasyonlarla herhangi bir bağı, ilişkisi veya anlaşması yoktur. 

   Genetic Trainer® hiçbir kurum veya kuruluşa akredite olmaz ve akreditasyon vermez.! Genetic Trainer® eğitimi Türkiye'de ve tüm dünyada sadece Genetic Trainer                                           Academy tarafından düzenlenebilir.! Genetic Trainer® / GT Academy® / GT. Studio® markaları Genetic Trainer Inc. U.S.A'nın                                                                                                                                                 Türkiye ve tüm dünyada uluslararası tescilli markalarıdır.!

  © COPYRIGHT 2021 GENETIC TRAINER INC. U.S.A